Вдалось відстояти інтереси підприємств енергетично-паливної галузі перед Оператором газотранспортної системи України

інтереси підприємств

Адвокати PI Law Firm приймали провідну роль в багатьох проектах та складних судових спорах. Маючи в своїй команді спеціалістів з різних галузей права, у нас є можливість  розробити тактику та обрати стратегію таким чином, щоб здобути перемогу та захистити інтереси наших Клієнтів. Певним досвідом ми готові поділитися з Вами для формування першого враження про нашу команду.

Партнерам PI Law Firm вдалось відстояти інтереси підприємств паливно-енергетичної галузі перед Оператором газотранспортної системи України та відновити порушені права.

В січні 2020 року Оператор ГТС України в односторонньому порядку «заднім числом» здійснив перерахунок маржинальних цін купівлі-продажу природного газу за січень 2020 року, що призвело до мільйонних втрат учасників газового ринку, зокрема, ТОВ «Трансгазпром», ТОВ «Скела Терциум», ТОВ «Газенергопостач».

Адвокати PI Law Firm були подані позови до Оператора ГТС України, щодо визнання дій по зміні маржинальних цін постфактум – протиправними та зобов’язати сплатити грошові кошти підприємствам, які внаслідок протиправних дій Оператора їх недоотримали. Попри складності в процесі розгляду цих судових справ, PI Law Firm все таки вдалось добитись справедливості та зобов’язати Оператора ГТС України сплатити учасникам газового ринку, чиї права були порушені, недоотримані грошові кошти.