Історія створення

Історія PI Law Firm бере свій початок з міста Полтава. В 2012 році адвокатом Ігорем Пушко була створена юридична фірма Юрстандарт, яка здійснювала юридичне обслуговування громадян та юридичних осіб переважно в Полтаві та області.

Прагнучи до розширення діяльності та збільшення числа постійних Клієнтів, Полтавська команда правників об’єдналась з київськими адвокатами, що призвело до створення юридичної фірми PI Law Firm під керівництвом Ігоря Пушка та Олексія Ігнатьєва. Головний офіс PI Law Firm  знаходиться в місті Києві, його територіальна філія – в місті Полтава.

Зараз, фірма здійснює юридичне обслуговування переважно юридичних осіб, які ведуть господарську діяльність в паливно-енергетичному комплексі України, проте, серед основних Клієнтів є також банки, будівельні компанії, аграрні компанії, підприємства виробники та приватні особи.

Юридична фірма PI Law Firm об’єднала в своєму складі досвідчених фахівців із різних галузей права, адвокатів, які бездоганно знають закони і вміють відмінно використовувати ці знання. Ми глибоко вникаємо в суть проблематики наших Клієнтів, досконально вивчаємо їх бізнес процеси, що дає можливість знаходити найбільш ефективні та прозорі рішення, зміцнюючи репутацію та довіру, як до Клієнтів так і до нашої фірми.