Кар’єра

Головна мета PI Law Firm – полегшити життя наших Клієнтів та зробити так, щоб кожна людина, незалежно від соціального та майнового статусу, мала можливість безпечно вести бізнес, працювати, а також користуватись всіма наданими їй правами.
Працюючи в команді молодих, цілеспрямованих та амбітних професіоналів своєї справи, Ви маєте можливість як здобувати нові професійні знання на практиці, якщо Ви молодий спеціаліст, так і втілювати в життя власні ідеї та підходи при вирішенні складних багатокрокових завдань, якщо Ви досвідчений фахівець в певній правовій галузі. Корпоративний дух та позитивна атмосфера створює міцний фундамент для тих, хто по справжньому любить свою роботу та пишається цим.
Дружня атмосфера, молодий колектив та постійне спілкування, як то про певні юридичні проблеми, так і про те, хто як провів вихідні – це невід’ємна частина нашої повсякденності. Все знати неможливо, а тому складні завдання вирішуються спільно і при виникненні незрозумілої ситуації завжди є можливість порадитись з колегами або попросити певну пораду.
Багато з наших клієнтів – провідні компанії енергетично-паливної галузі, що, в свою чергу надає можливість більш детально ознайомитись з тонкощами ведення бізнесу в даній сфері та вдосконалити вже набуті знання. Приєднуйтесь до нашої команди та зробіть свій внесок в юридичну практику.
Чим більше працюєш тим більше заробляєш – це не про нас. Нам не важливо скільки часу Ви витратили на особисту присутність в офісі, нам вкрай важливий якісний результат. Якщо інколи виникає бажання попрацювати з дому – без проблем. Для нас головне – швидке та якісне вирішення питань наших клієнтів і саме за це Ви отримуєте гідну винагороду. Тож, дерзайте.
Якщо Ви бажаєте приєднатись до нашої команди, надсилайте своє резюме на pi.law.kyiv@gmail.com