Про компанію

Юридична компанія PI Law Firm – команда молодих та цілеспрямованих професіоналів своєї справи. Справи захисту порушених прав та інтересів громадян, підприємців та підприємств. Наша команда фахівців вже більше 15 років надає послуги з підтримки малого, середнього та великого бізнесу в Україні, захищаючи ділові інтереси своїх Клієнтів та допомагаючи прийняти непрості рішення у складних та заплутаних ситуаціях.

Завдяки сформованій професійній команді юристів та адвокатів, а також репутації надійного партнера, сьогодні наша компанія здійснює правове забезпечення діяльності як підприємств які входять до переліку найбільших постачальників паливно-енергетичного комплексу, так і фінансових установ, підприємств будівельної галузі, компаній аграрно промислової сфери, підприємств виробничої сфери тощо.

Нашими клієнтами є десятки компаній по всій Україні, серед яких ТОВ «СКЕЛА ТЕРЦИУМ», ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ», ТОВ «СИНЕРГІЯ ГАЗ ЕНЕРДЖИ», ТОВ «ГАЗОВА КОМПАНІЯ «ІНВЕСТСЕРВІС», ТОВ «ТРАНСГАЗПРОМ», ТзДВ «ПОЛТАВТРАНСБУД», АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ», ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕПАРД», а також ТОВ «ГРАД ІНВЕСТ РІАЛ ІСТЕЙТ», ТОВ «ХІМАГРОМАРКЕТИНГ» та багато інших.

Підтримуємо тісні ділові стосунки з партнерами в сфері оцінки майна, екпертиз, аудиту та бухгалтерських послуг. Працюючи на ринку з високою конкуренцією, ми пропонуємо своїм клієнтам вигідні алгоритми співробітництва, однак основними перевагами залишаються стабільність, якість, відповідальність.