Громадяни отримали доступ до всіх геопросторових даних на Єдиному порталі

доступ до всіх геопросторових даних

Почав працювати Єдиний портал Національної інфраструктури геопросторових даних, куди входить містобудівна, екологічна, фінансова, освітня, інфраструктурна та землевпорядна інформація населених пунктів України.

Всі дані зведені у вигляді мапи, на якій можна вибрати відображення певної інформації.

Відкриття даного порталу запроваджує новий етап у розвитку територій України. Так, зосередження всієї інформації в Єдиному порталі дозволяє забезпечити стратегічне планування розвитку населених пунктів, що, в свою чергу, позитивно вплине на приватне підприємництво та формування бізнес-планів.

Разом з цим, Єдиний портал дозволяє спростити бюрократичні процедуру, що стосуються отримання необхідної інформації, так як відтепер вона знаходиться у вільному доступі для кожної особи.

Автоматичний обмін даними з іншими базами даних дозволить вивільнити певну частину трудових ресурсів для вирішення інших питань

Станом на сьогодні портал працює у тестовому режимі з такими містами, як Житомир, Біла Церква, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Полтава, а також з Харківською та Львівською областями.

Департаментом містобудування та архітектури КМДА наразі здійснюються підготовчі роботи, з метою забезпечення підключення містобудівного кадастру до Єдиного порталу.